Usługi informatyczne Toruń


Wszystkie usługi wykonywane przez naszą firmą to wyłącznie podejmowanie kreatywnych i bezzwłocznych działań na rzecz klienta. Każdego z naszych kontrahentów traktujemy indywidualnie i zawsze dostosowujemy się do jego potrzeb. Pośród innych firm w branży IT w mieście Toruń, nas wyróżnia przede wszystkim to, że oferujemy wysoką jakość usług przez nas wykonywanych przy najmniejszych kosztach. Jest to zaleta głównie małych firm, skupiających się na zadowoleniu każdego klienta z osobna - do tego grona należy między innymi Sak Computer Systems.
Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre z naszych usług, wykonywane przez nas na zlecenie. Bardzo prosimy wszelkie pytania kierować na nasz adres mailowy bądź drogą telefoniczną.

Zakres usług:

- Outsourcing informatyczny
- Projektowanie serwisów www
- Pozycjonowanie stron Toruń
- Projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych
- Wdrażanie programów do obsługi przedsiębiorstw: InsertGT
- Naprawa komputerów Toruń
- Administracja serwerami: Windows, Linux
- Pisanie oprogramowania pod zamówienie: php, java, C#, ASP.NET


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, możemy zagwarantować Państwu wykonanie naszych prac na wysokim poziomie. O przedsięwzięciach wykonywanych przez naszych pracowników wypowiadali się pozytywnie między innymi znane banki, które obsługujemy informatycznie na co dzień a także firmy ubezpieczeniowe, już od dawna korzystające z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.


Facebook
Google +