Serwis i naprawa laptopów Toruń

Naprawa notebooków i netbooków w przypadku naszej firmy to dużo częstsze przedsięwzięcia niż serwisowanie komputerów stacjonarnych. Dzięki temu od początku naszej działalności zyskaliśmy na prawdę ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie, nie straszne nam żadne usterki. Potrafimy w krótkim czasie zdiagnozować problem w laptopie i skutecznie go naprawić. Swoim klientom natomiast, zawsze przekazujemy informacje o tym ile wyniesie koszt serwisu komputera oraz jakie kroki podejmiemy by usunąć usterkę, aby każdy z nich miał świadomość naszych działań.

Serwisujemy laptopy wszystkich producentów i marek, od najstarszych IBM'ów po najnowsze ultrabooki. Powierzając nam laptopa, możesz mieć 100% pewności, że zostanie on skutecznie naprawiony. Jesteśmy uczciwi wobec wszystkich klientów i nie naciągamy ich na kupno nowego sprzętu bądź też wymianę podzespołu czy akcesoriów. Staramy się zawsze dokładnie zdiagnozować usterkę eliminując wszystkie możliwe jej przyczyny.

Sak Computer Systems to sprawdzona i rzetelna firma - przekonaj się sam, już dziś korzystając z naszych usług. Naprawa laptopów w naszej firmie odbywa się nieco inaczej niż w wypadku komputerów stacjonarnych. Zajmuje ona trochę więcej czasu i jest bardziej skomplikowana, aczkolwiek nie sprawia nam żadnych problemów. Potrafimy już w ciągu kilkunastu minut stwierdzić, jaka jest usterka oraz co się przyczyniło do jej powstania. Dzięki nam szybko, sprawnie i - co najważniejsze - tanio naprawisz swojego laptopa w krótkim czasie.

Świadczymy usługi z zakresu:

- serwis pogwarancyjny
- wymiana uszkodzonych matryc
- naprawa gniazd zasilania
- wymiana klawiatur
- naprawa komputerów Toruń
- konserwacja


Jeśli masz problem ze swoim laptopem zadzwoń pod nr.   697-555-399.


Facebook
Google +