Serwis i naprawa komputerów Toruń


Masz problem z komputerem? Oczekujesz rzetelności i błyskawicznej pomocy od serwisu? Świetnie więc trafiłeś.
Proponujemy Państwu szybką diagnozę usterki oraz naprawę w bardzo konkurencyjnej cenie.

cennik naszych usług 

Z doświadczenia wiemy, że każdy sprzęt komputerowy może zepsuć się praktycznie w najmniej odpowiednim momencie. Nie warto wówczas na własną rękę podejmować prób jego naprawy, zwłaszcza jeżeli nie znamy podstaw funkcjonowania komputerów. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do serwisu komputerowego w Toruniu, który w rozsądnej cenie podejmie się przede wszystkim zdiagnozowania usterki w naszym sprzęcie i oczywiście jej usunięcia. W zależności od serwisu i biegłości jego pracowników w dziedzinie informatyki, będziemy musieli - jako klienci - czekać pewną ilość czasu podczas przebiegu pracy nad naprawą komputera.
W firmie Sak Computer Systems masz gwarancję szybkiej i co najważniejsze, udanej naprawy Twojego sprzętu komputerowego. Nie straszne nam żadne usterki i defekty. Właściwie każdego dnia borykamy się z problemami, które wymagają kreatywnych rozwiązań a co za tym idzie, każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia. Jako serwis specjalizujemy się w naprawie drukarek, laptopów wszelkiej maści i wszystkich producentów a także komputerów stacjonarnych czy nawet sprzętu elektronicznego jak kamery i aparaty cyfrowe.

Świadczymy również usługi z zakresu montażu sieci przewodowych zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Korzystając z tej usługi zagwarantujemy Tobie przede wszystkim biegłą obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie planowania rozmieszczenia wszystkich kabli, routerów itp. Posiadamy w tym spore doświadczenie - za przykład jednego z naszych klientów możemy podać jednostkę wojskową na ulicy Sobieskiego w Toruniu. Nasi pracownicy musieli wykonać tu wszystko od podstaw, od pociągnięcia wszystkich kabli po ich samo podłączenie. Po zakończeniu naszych działań, szef jednostki był bardzo zadowolony z naszych usług i pochwalił nas za solidnie wykonaną pracę. Ponad 6-cio letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zyskać wielu klientów, którzy do dziś korzystają wyłącznie z naszych usług. Szybko rozwijająca się branża IT sprawia również, że dzień po dniu nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności aby nadążyć za postępem technologicznym.
Zatrudniamy toteż wyłącznie wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników, którzy potrafią sobie poradzić z każdą usterką komputera.

Nasze działania nie obejmują jednak tylko indywidualnych klientów, bowiem obsługujemy także wiele firm, biur oraz banków, którym zawsze służymy radą i pomocą przy sprzęcie komputerowym.

Nasz serwis komputerowy w Toruniu spośród innych firm świadczących usługi informatyczne wyróżnia przede wszystkim to, że naprawiamy raz, a dobrze. Nasi pracownicy nie spotkali się jeszcze z niezadowoleniem ze strony klienta.
Doradzimy Ci co należy robić by Twój komputer działał jak najszybciej przez długi okres, oraz co należy zrobić aby ten stan utrzymać.

Jeżeli więc potrzebujesz:

- naprawić komputer
- odwirusować system
- polepszyć wydajność komputera
- zasięgnąć porady informatycznej
- zakupić nowy komputer
- wymienić podzespół komputera


Zadzwoń pod nr.    697-555-399
Facebook
Google +